Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/vhosts/stander.info/httpdocs/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/vhosts/stander.info/httpdocs/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

VELDTOERTOCHTEN IN GRENSSTREEK NOORDERKEMPEN / WEST-BRABANT

datum plaats locatie inschrijving afstand organisator
11-09-15 Sint-Job in ‘t Goor Bethaniënlei 5 16.30-20.00 18/28/38 BuSO Kristus Koning
13-09-15 Oostmalle sporthal Agora, Herentalsebaan 56 07.30-11.00 25/45/60 WTC Trappistenboys-girls
20-09-15 Minderhout Koestraat 3 07.30-10.30 25/30/40/55 WTC Papillon
20-09-15 Etten-Leur Hof van Holland, van Bergenplein 41 07.30-09.30 25/45/65 TWV De Turfrijders
20-09-15 Schoten Sint-Jozefschool Bloemendaal, Paalstraat 285 07.30-10.30 15/30/45/60 WTC Schoten vzw
27-09-15 Essen parochiecentrum Essen-Statie, Kerkstraat 62 07.30-10.30 28/41 WTC De Pomp
27-09-15 Rijkevorsel kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 10F 07.30-10.30 15/27/40/52 Rijkevorselse WielerToeristen
4-10-15 Essen brandweerkazerne, Heuvelplein 23 08.00-11.00 25/45 mc Den Uil / vriendenkring brandweer
4-10-15 Sint-Lenaarts kantine KFC Sint-Lenaarts, Dorpsstraat 08.00-10.30 18/28/35/45 WTC De Durvers
10-10-15 Sint-Job in ‘t Goor kantine KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-13.30 15/25/45 Sint-Jobse Pedaalridders
10-10-15 Turnhout Sint-Pieterinstituut, Jubileumlaan 1 08.30-14.00 25/50/70/100 WTC Onze Hoop vzw
11-10-15 Hoogerheide zwembad De Plantage, Sportlaan 4 08.30-10.30 kids/25/35/45 TC de Grensrijders
11-10-15 Sprundel De Trapkes, Hertogstraat 5 (in de kerk) 08.00-10.00 25/42 TC Sprundel
11-10-15 Halle-Zoersel sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 07.30-11.00 15/25/35/45/55 Tripple Bikers MTB club
11-10-15 Ulicoten eetcafé De Kluis, Dorpstraat 32a 08.00-10.30 25/38/48/55 WVU De Haaibikers
18-10-15 Beerse kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1 08.00-10.30 15/25/35/45 Beerse Wielertoeristen
18-10-15 Wouwse Plantage d'Ouwe Schuur, Plantagebaan 225 08.30-10.00 15/25/45 RTC Zomerlust
18-10-15 Meerle Parochiezaal "Ons Thuis", Gemeenteplein 2 07.30-11.00 18/28/34/45/55 vzw De Pieretrappers
18-10-15 Kapellen KTA, pastoor Vandenhoudtstraat 8 08.00-10.30 15/28/43 WTC Kapellen
25-10-15 Zoersel kantine KFCE Zoersel, Westmallebaan 138 07.30-10.30 28/35/42 WTC De Windklievers
25-10-15 Essen parochiecentrum Essen-Statie, Kerkstraat 62 08.00-10.00 23/40 Hoekse trappers
25-10-15 Zundert café Stuivezand, Bredaseweg 43 08.00-10.30 25/45/55 WTC De Trappistentrappers
31-10-15 Merksplas Gildelokaal-sporthal Merksplas, Hofeinde 08.00-14.00 17/25/40/50 Midweek Specials
1-11-15 Weelde kantine KSK Weelde, Laar (Baetenheide) 07.30-11.00 18/35/42/52 WTC De rappe wielen
1-11-15 Roosendaal café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.00-10.00 23/33/43 Audax klub Nederland
1-11-15 Terheijden stalhouderij Zeggezicht, Munnikenhof 1 08.30-10.00 25/35/45/55 WV Terheijden
8-11-15 Brecht sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.30 15/25/40 Sunshine trappers VZW
8-11-15 Ossendrecht De Drieschaar, De Ploeg 11 08.30-10.30 23/38/55 Mountainbike Ossendrecht
15-11-15 Galder cafe Knooppunt, Galderseweg 18 08.00-10.00 30/50 sporting Oekel / FC Kees van Boxel
15-11-15 Vosselaar Kantine KVV Vosselaar  Bergakker 10 08.00-10.30 kids/25/31/40/50 WTC De Bokkespurters vzw
15-11-15 Kalmthout GITOK, Heuvelspad 08.00-10.00 35/45/60 Antwerp ATB team / Scouts Heide
21-11-15 Sint-Job in ‘t Goor stadion KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-13.00 15/25/45 KFC MB Sint-Job
22-11-15 Woensdrecht café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08.30-10.30 28/45 ATB team Sirocco
22-11-15 Zoersel kantine KFCE Zoersel, Westmallebaan 08.00-10.30 15/30/45 KWB Zoersel
29-11-15 Nieuwmoer DBT-Truckdouche, Magermanse heide 9 08.00-10.30 10/25/40 GBS Maatjes i.s.m. Pek&Slik
29-11-15 Bergen op Zoom Fitness Palace, Boulevard Noord 2 08.00-11.00 30/40/50/60/90 TC de Markies
29-11-15 Prinsenbeek sporthal De Drie Linden, Heisprong 15 08.30-10.00 28/48 RTC Prinsenbeek
6-12-15 Rucphen sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 08.00-10.00 27/47 FC Brabantia
6-12-15 Brecht garage Felix, Heiken 66 08.00-10.00 15/27/45/60 WTC De Stoempers
13-12-15 Wouw café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 08.30-10.00 20/31/47/62 RTC De Molenrijders
13-12-15 Schoten Sint-Michielscollege, Papenaardekenstraat 53 08.00-10.00 25/45 WTC De Trappers vzw
13-12-15 Beerse kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 08.00-10.30 15/25/46 Wielerclub Beerse
20-12-15 Nieuwmoer KFC Nieuwmoer, Essensteenweg 69 08.00-10.30 31/46 KFC Nieuwmoer / WTC Den Engel
20-12-15 Hoogerheide Sportpark, Huijbergseweg 76 08.00-10.30 25/35/45 WTC Woensdrecht
20-12-15 Sint-Jozef Rijkevorsel sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 08.00-10.30 26/43 De Gammelse wielervrienden vzw
27-12-15 Westmalle sporthal, Berckhovenstraat 23 08.00-11.00 15/25/35/45 KWB fietsclub Westmalle
27-12-15 Sprundel de Pastorie, Sint Janstraat 62 08.30-10.30 28/45 RTC de Smid
2-01-16 Wechelderzande Voetbalterrein FC De Vrede, Voetbalstraat 1 08.00-14.30 15/25/45 KFC De Vrede
3-01-16 Huijbergen MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1 08.30-10.30 25/45 Wielercomité Huijbergen / 9 uur aan de kerk
3-01-16 Wernhout café De Valk, Wernhoutseweg 135 08.30-10.00 30/40 R.T.C. Zundert
10-01-16 Putte Sporthal De Biezen, Schoolstraat 42 08.30-10.30 28/43 WTC De Spartaan
10-01-16 Wortel parochiezaal, Poeleinde 2 08.00-11.00 15/25/45 WTC De Zwaantjes
17-01-16 Brasschaat GIB, Door Verstraetelei 50 08.00-10.30 30/45 RABC Brasschaat
17-01-16 Woensdrecht recreatie boerderij De Walkant, Langeweg 2 08.30-10.30 30/50 Roparunteam 14 in ‘t uur
24-01-16 Halle (Zoersel) sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.30-11.00 15/25/40 WTC De Trappers Sint-Antonius
24-01-16 Wechelderzande Voetbalterrein FC. De Vrede, Voetbalstraat 1 08.00-10.30 25/35/45 MTB Liever Bergaf
31-01-16 Hoogstraten Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.00 18/27/45 Hoogstraatse WielerToeristen vzw
31-01-16 Kalmthout Gemeentehallen, KMO-zone Bosduin 08.00-10.30 15/30/45 MTB De Bosduiners
31-01-16 Hoogerheide Sports & Pleasure, Sportlaan 2a 08.30-10.30 25/45 Roparunteam Door Dik En Dun
7-02-16 Schilde kantine KFC Schilde, Rozenhoek 08.00-10.30 19/34/43 TWWC Blijf jong Schilde
7-02-16 Wuustwezel school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B 08.00-10.30 15/27/43 school Berkenbeek
14-02-16 Sint-Job in ‘t Goor De Padvinders, Ontspanningslaan 10 08.30-11.00 15/27/47 WTC Sas 4 VZW
21-02-16 Achterbroek sporthal, Brasschaatsesteenweg 35 08.00-10.30 15/25/32/40 LG Achterbroek / WTC Achter d'Hei
28-02-16 Wildert café Volksvriend, St.-Jansstraat 84 08.00-10.30 25/45 WTC ‘t Pedalleke VZW
6-03-15 Kalmthout Renault  Van Trier, Brasschaatsesteenweg 282 07.30-10.30 30/45 WTC Heidestoempers
13-03-16 Nieuwmoer garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 14/40/30 Pek & Slik
20-03-16 Roosendaal café De Veestallen, Kade 65 08.00-10.00 30/42 De Kaaimannen

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

weeronline

Advertenties

Nieuws & Foto's